Stránky Kód na zľavu

Aktuálna cena

Grafický návrh: 0 €
Digitálna tlač: 0 €
Internetové služby: 0 €
Zľava: % = 0 €
Celková cena: 0 €

Prejsť k objednávke

Profil spoločnosti

LL studio, spol. s r.o. je grafické štúdio a digitálna tlačiareň.

LL studio, spol. s r.o.

V oblasti marketingu, reklamy a obchodu tvoríme grafický návrh a tlač propagačných materiálov, dizajn a programovanie interaktívnych webových stránok, authoring a výrobu multimediálnych DVD prezentácii.

Naše moderné, kreatívne produkty a služby Vám zvýšia zisk. Garantovane.

Digitálna tlač

Online kalkulácia tlače

Grafické štúdio

Farebnosť

Voľba farebnosti loga a celkovej identity firmy je dôležité preto, lebo ňou dokážete zaujať zákazníka a viete mu napovedať o aký druh služby sa jedná. Z teórie farieb vyplývajú určité pravidlá, ktoré určujú, pre ktorý druh podnikania je, ktorá kombinácia farieb tá správna.

Odporúčame pri voľbe farebnosti použiť maximálne 4 farby.

Príliš veľa farieb môže logo rozbiť , nebude celistvé a ľahko zapamätateľné. Mladé firmy s cieľovou skupinou osloviť mladých väčšinou zvolia logá výrazné s výraznými farbami. Firmy, ktoré chcú osloviť iné firmy alebo chcú odprezentovať hlavne spoľahlivosť a serióznosť používajú vačšinou logá jednofarebné, v odtieňoch šedej alebo čierno-bielej. Podľa potreby Vám logá vytvoríme aj v rôznych farebných variantách.

Každá identita má byť výnimočná. My Vám vieme povedať, ako zvoliť tú správnu farbu a kedy je možné “pravidlá farebnosti” porušiť.

farebný kruh

Formulár

Vyskúšajte si nasimulovať základnú farebnú osnovu Vášho loga.

Farby

Farebnosť loga a ďalších materiálov spojených s Vašou firemnou identitou je podstatná vizuálna forma. Napíšte Vaše predstavy o farebnosti loga.


Ak máte presnú predstavu, môžte definovať farby zadaním hodnôt k jednotlivým častiam loga (v RGB, CMYKu alebo v Pantone).

Chcete, aby sme prišli k Vám?
Zavolajte na +421 (0) 917 052666. Radi Vás navštívime.