Stránky Kód na zľavu

Aktuálna cena

Grafický návrh: 0 €
Digitálna tlač: 0 €
Internetové služby: 0 €
Zľava: % = 0 €
Celková cena: 0 €

Prejsť k objednávke

Profil spoločnosti

LL studio, spol. s r.o. je grafické štúdio a digitálna tlačiareň.

LL studio, spol. s r.o.

V oblasti marketingu, reklamy a obchodu tvoríme grafický návrh a tlač propagačných materiálov, dizajn a programovanie interaktívnych webových stránok, authoring a výrobu multimediálnych DVD prezentácii.

Naše moderné, kreatívne produkty a služby Vám zvýšia zisk. Garantovane.

Digitálna tlač

Online kalkulácia tlače

Grafické štúdio

Doména

Voľba domény rozhoduje o tom, pod akým názvom sa budete prezentovať na internete. Možností je viac. Je to jednoduché - stačí si zvoliť názov, tu overiť, či je doména voľná a ostatné urobíme za Vás. U nás si môžte vybrať z prípon .sk, .com, .eu.

Registrácia domeny

.sk (20€ bez DPH) .eu (15€ bez DPH) .com (15€ bez DPH)

Webhosting

LL studio Standard Web (5 € bez DPH / mesiac)

Cena celkom

€ bez DPH

Chcete, aby sme prišli k Vám?
Zavolajte na +421 (0) 917 052666. Radi Vás navštívime.

Naše tipy

Zvoliť názov domény môžeme rôznymi spôsobmi. Podľa názvu firmy – www.nazovfirmy.sk. Doménu môžeme zvoliť aj na základe toho, čo ponúkame. Pri výbere názvu domény platí tiež pravidlo – čím kratšie, tým lepšie. Taktiež treba myslieť na to, aby bol názov domény dobre zapamätateľný pre zákazníka. Najlepšie je, keď sa výslovnosť zhoduje s písanou formou. V názvoch sú povolené písmená anglickej abecedy (žiadne mäkčene) a pomlčka. Veľké a malé písmená nehrajú úlohu. Možnosti prípon je viac. My sme pre Vás vybrali tie najznámejšie a najpoužívanejšie. Stačí si len zvoliť.

Čo je webhosting? Webhosting je služba, pomocou ktorej Vám poskytneme prevádzku Vašej stránky na našich serveroch. Teraz Vašej webstránke nebráni nič, aby si ju mohol prezrieť ktokoľvek a kedykoľvek z celého sveta!